Konya Hızlı Tren Araç Kiralama | Reentacar | Konya

Konya Hızlı Tren Araç Kiralama

Bu yazımızda sizlere konya tren garı araç kiralama ’dan bahsedeceğiz.

Firmamız 2010 yılından bu yana ekonomik, orta ve lüks segment araçları ile Konya YHT tren garında hizmet vermektedir. Müşterilerimizin bütçesine uygun, hesaplı ve kaliteli araçlarla Konya’da 10 senedir konya yht araç kiralama hizmeti vermektedir. 

Konya tren garı daha çok günübirlik ziyaretler, iş gezileri için tercih ediliyor. Zamandan ve masraftan kaçınmak için en iyi yöntem araç kiralamak. Eğer hızlı tren ile gelecekseniz İstanbuldan Konyaya 4 saat 15 dakikada, Ankaradan Konyaya 1 saat 55 dakikada, ulaşacaksınız. Araç ile İstanbuldan Konyaya 8.30 saatte otobüs ile 12 saatte ve aynı şekilde Ankaradan Konya ya araçla 3.30 saatte otobüs ile 4.30 saate ulaşabiliyorsunuz. Zaman ve konfor bakımından sizlerin hızlı tren ile gelmesi kesinlikle daha faydalıdır.

Konya YHT tren garındaki yüksek hızlı trenler başta İstanbul olmak üzere Ankara, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit ve Gebze gibi yerlere gitmektedir.

Yaklaşık 11 senedir eski tren garında hizmet vermeye devam ediyoruz ve 2021 yılı içerisinde bitmesi planlanan ‘Yeni Konya YHT tren garında da’ hizmet vermeyi planlıyoruz. 

Eski tren garı ile mesafemiz araç ile 4 dk yürüyerek 15 dk. Yeni tren garı ile mesafemiz araç ile 8 dk yürüyerek 30 dk.

Sizin yorulmanıza gerek kalmadan, Konya YHT tren garında veya Konyada istediğiniz yere ücretsiz araç teslimi yapabiliriz. *Bizlerden yeni araç kiralayacaksınız sizleri tren garından alıp ofisimizde misafir edip bir çay ikramından sonra aracı teslim ediyoruz.

 
Firmamızdan biraz bahsedecek olursak. Konyada 10 yılı aşkın hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bütçesine uygun kaliteli ve hesaplı dünyaca ünlü markalardan araç tedariğine devam ediyoruz.

Modelli, Yeni ve Tertemiz Araçlar
Müşterilerimize herhangi bir sıkıntı yaşatmamak için araç modellerimizi yeni tutuyoruz. Yaşamış olduğumuz pandemi yüzünden araçları detaylı temizledikten sonra ‘Dezenfeksiyon’ işlemi yapıyoruz.

 
Full Rent Kaskolu Araçlar
Araçlarımız full rent kaskolu ve kazada alkollü ve ehliyetsiz olmadığınız takdirde sizleri büyük bedel ödemekten kurtarıyoruz.

 
Provizyonsuz Araç Kiralama
Bizi tercih etmenizin en önemli noktalarından birisi de provizyonsuz araç kiralayabilmek.

Örnek ile açıklayacak olursak; Bazı oto kiralama firmaları aracı müşteriye teslim etmeden önce müşterinin kredi kartı bilgilerini alarak hesaplarından belli bir miktar para bloke ederler. Ceza yemeniz durumundan o çektikleri blokeden hesaplarına para aktarırlar ve söz verdikleri süre içerisinde depozitoyu geri iade etmezlerse sizlere büyük sıkıntıya sokabilirler. Biz bu depozito alma işlemine karşıyız. Bizden araç kiralamanız durumunda herhangi bir kredi kartı bloke işlemi yapmıyoruz. Böylece ileride param yatacak mı? Param ne zaman blokden kalkacak derdine girmeden gönül rahatlığıyla işinize baka bileceksiniz.

 
Faturalı, Resmi Araç Kiralama
Firmanıza kesmiş olduğumuz faturayı eğer yakıt fişlerinde saklarsanız ve muhasebenize kesmiş olduğumuz fatura ve akaryakıt istasyonundan almış olduğunuz yakıt fişinide muhasebenize bildirirseniz %100 gidere işleyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok neden yüzünden bizleri tercih edebilirsiniz.

Ayrı zamanda ‘Blog’ sayfamızda bir kaç gezinti yaparsanız ‘Konya’da Gezilecek Yerler Listesi, Konya’nın meşhur yemekleri’ vb. Konyaya özgü özel şeyler bulabilirsiniz.

22 Mart 2021 tarihinde yayınlandı ve 263 kez okundu.

Blog / Makale

 • Konya Hızlı Tren Araç Kiralama

  Bu yazımızda sizlere konya tren garı araç kiralama ’dan bahsedeceğiz. Firmamız 2010 yılından bu yana ekonomik, orta ve lüks segme...

 • Araç İkaz / Uyarı Lambaları

  Araç İkaz Lambaları Bu makalemizde konya araç kiralama ve konya rent a car ‘da aracın başındayken karşımıza gelebilecek en önemli 15 araç...

 • Konya Araç Kiralama

  Bu makalemizde Konya’da yerel olarak hizmet veren kurumsal kiralık araç firması  konya Araç Kiralama  alanında neden sektörünün e...

 • Konya Rent A Car

  Bu makalemizde sizlere konya rent a car hakkında bilgi vereceğiz.   Şirketimiz 10 seneyi aşkındır Konya’da güvenilir ...

 • Konya Oto Kiralama

  Bu yazımızda sizlere karantina döneminde konya oto kiralama ‘dan bahsedeceğiz.  Şu Anda Covid-19 nedeniyle tüm uçak seferleri, YHT (Yüksek ...

Makaleler / Haberler »