Konya Rent A Car | Reentacar | Konya

Konya Rent A Car

Bu makalemizde sizlere konya Rent a Car hakkında bilgi vereceğiz.

 
Şirketimiz 10 seneyi aşkındır Konya’da güvenilir araç kiralama hizmeti veriyor. Filomuzda sizlerin memnuniyeti için; Ekonomik,orta,lüks,suv,4x4,4x2,hatchback araç ile portföyümüzü geniş tutuyoruz. 
 

Nerelerde şubeniz var?

Tek şubemiz Konyadadır. Konya Tren garına mesafemiz çok yakındır. İl dışından gelen misafirlerimize vakit kaybetmeden günü birlik oto kiralama ihtiyaçları için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.


Kaza Durumu?

Şirketimize en çok sorulan sorulardan bir tanesi de kaza durumunda nasıl bir işlem uygulandığıdır.

 

Sizlerin mağdur olmaması için şirketimizde full Rent a Car kasko uygulaması vardır. Rent a Car kaskosunun devre dışı kaldığı pozisyonlar dışında aracımız pert bile olsa kasko muafiyet bedelini düştükten sonra bütünüyle kazanın bedelini öder.

 

Hangi durumlarda rent kasko devre dışı kalır?

Alkollü ve ehliyetsiz kazalarda, ters yön ve kırmızı ışık ihlalinden sonra yapılan kazalarda rent kasko devre dışı kalır. Müşteri rent kaskodan yararlanamaz olay ile alakalı masraflardan %100 kendisi sorumlu olur.

 

Provizyon, Depozito alınıyor mu?

Firmamız müşteriyi mağdur eden bu sistemi kullanmıyor. Neden mağdur oluyor müşteri? çünkü bu durum müşterileri zor durumda bırakan uygulamalardan biridir. Bu süreçte kredi kartının belirli bir limiti kullanılmaz hale gelir. Ayrıca bloke söz verildiği zamanda kaldırılmadığı müddetce müşteriler mağdur duruma düşebilir. Firmamızı kuruluşundan bugüne kadar provizyonsuz oto kiralama hizmeti veriyor.

 

Senet alınıyor mu?

En çok sorulan sorulardan biride sözleşmenin yanında senet alıp almadığımızdır. Bazı firmalar sözleşmenin yanında teminat olarak boş veya aracın değeri kadar senet alırlar. Biz bu sistemi kesinlikle kullanmıyoruz. Sadece sözleşme alarak sizlerin aklına takılacak ve sizleri mağdur edecek uygulamalardan sakınıyoruz.

 

*Bu yazımızı kısa tutacağız aklınıza takılan bütün soruların cevabını altta vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz. Araç kiralama koşulları ve sözleşme detaylarımız için buraya tıklayın!

Güncel araç kiralama fiyatlarımız için buraya, Bizim ile iletişime geçmek, WhatsApptan aklınıza takılan soruları sormak, adresimize ulaşmak ve yol tarifi almak için buraya tıklayın.

Bu makaleyi sabr ile okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bir sonraki yazımızda buluşmak ümidiyle Allaha emanet olun.

24 Mart 2021 tarihinde yayınlandı ve 220 kez okundu.

Blog / Makale

 • Konya Hızlı Tren Araç Kiralama

  Bu yazımızda sizlere konya tren garı araç kiralama ’dan bahsedeceğiz. Firmamız 2010 yılından bu yana ekonomik, orta ve lüks segme...

 • Araç İkaz / Uyarı Lambaları

  Araç İkaz Lambaları Bu makalemizde konya araç kiralama ve konya rent a car ‘da aracın başındayken karşımıza gelebilecek en önemli 15 araç...

 • Konya Araç Kiralama

  Bu makalemizde Konya’da yerel olarak hizmet veren kurumsal kiralık araç firması  konya Araç Kiralama  alanında neden sektörünün e...

 • Konya Rent A Car

  Bu makalemizde sizlere konya rent a car hakkında bilgi vereceğiz.   Şirketimiz 10 seneyi aşkındır Konya’da güvenilir ...

 • Konya Oto Kiralama

  Bu yazımızda sizlere karantina döneminde konya oto kiralama ‘dan bahsedeceğiz.  Şu Anda Covid-19 nedeniyle tüm uçak seferleri, YHT (Yüksek ...

Makaleler / Haberler »