Konya Oto Kiralama | Reentacar | Konya

Konya Oto Kiralama

Bu yazımızda sizlere karantina döneminde konya oto kiralama ‘dan bahsedeceğiz.  Şu Anda Covid-19 nedeniyle tüm uçak seferleri, YHT (Yüksek Hızlı Tren) seferleri ve otobüs seferleri geçici süreliğine durmuş ve iptal edilmiş bulunmakta. Haliyle bir yerden bir yere seyahat ederken özel araç kullanımları zorunlu hale gelmiştir. Bulunduğunuz Şehirin dışına seyahat edebilmek için seyahat izin belgesi gerekmektedir. Şehir dışına çıkış izni e-devlet üzerinden veya size en yakın valilikte ve kaymakamlıkta çıkartırılmaktadır.

 

Müşterilerin bize bugünlerde en çok sorduğu sorulardan biride araç kiraladıktan sonra şehir dışına çıkıp çıkılamıyacağıdır?

 

Gerekli izin belgesini aldıktan sonra bizlerden araç kiralayabilirsiniz. Ama şunu unutmamalısınız ki önce kiralıyacağınız aracı tam olarak, plakası da dahil bilmeniz lazım. Neden bilmeniz lazım? Çünkü belge çıkartılırken aracın sürücüsünün kim olduğu ve aracın plakası belgede belirtilmek zorundadır.

 

Şoförlü araç kiralamalarda da sizin ile beraber gelen şoförü belgede ibraz etmek zorundasınız. Aksi takdirde şehir dışına çıkamazsınız ve tüm planlarınız iptal olabilir.

 

Bize en çok sorulan sorulardan diğeride tek yönlü araç kiralama hizmetimizin olup olmadığıdır. Öncelikle sizlere tek yönlü araç kiralama nedir onu açıklayalım. Normal kiralamalar a noktasından alınan araç b noktasına gelinir ve en son kiralama bitiminde geri a noktasına dönüş yapılır. Yani aracın alındığı yere geri teslim edilir. Tek yönlü kiralamada ise a noktasında alınan araç b noktasına bırakılır ve aracı geri getirilmesi gerekmez.

 

Normal süreçte eleman durumuna göre belirli bir drop ücreti karşılığında bu hizmeti veriyorduk ancak şuan için bu dönemde bu hizmeti veremiyoruz. Neden veremiyoruz? En başta elamanlarımızı tehlikeye atmamak için bu sorumluluğu alamıyoruz. İkinci neden ise Konya’dan başka bir lokalimiz olmamasıdır. Sizlere tavsiyemiz hem Konya’da hemde diğer gitmek istediğiniz yerde bir bayisi, lokasyonu olan bir firma bulmanızdır. İnternetten araştırarak veya ilgi firmanın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

 
Kendimizi kısaca özetleyecek olursak Konyada hizmet veren, Filosunda Ekonomik, orta ve lüks araçlar bulunduran, müşterilerinin güvenliği için araçlarında full rent kasko hizmeti veren yerel bir oto kiralama firmasıyız.


Yazımızı sabır ile okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bir sonraki yazımızda bu kötü günleri geride bırakmış olup daha özgür ve daha sağlıklı günlerde buluşmak üzere. Hayırlı Ramazanlar.

24 Mart 2021 tarihinde yayınlandı ve 209 kez okundu.

Blog / Makale

 • Konya Hızlı Tren Araç Kiralama

  Bu yazımızda sizlere konya tren garı araç kiralama ’dan bahsedeceğiz. Firmamız 2010 yılından bu yana ekonomik, orta ve lüks segme...

 • Araç İkaz / Uyarı Lambaları

  Araç İkaz Lambaları Bu makalemizde konya araç kiralama ve konya rent a car ‘da aracın başındayken karşımıza gelebilecek en önemli 15 araç...

 • Konya Araç Kiralama

  Bu makalemizde Konya’da yerel olarak hizmet veren kurumsal kiralık araç firması  konya Araç Kiralama  alanında neden sektörünün e...

 • Konya Rent A Car

  Bu makalemizde sizlere konya rent a car hakkında bilgi vereceğiz.   Şirketimiz 10 seneyi aşkındır Konya’da güvenilir ...

 • Konya Oto Kiralama

  Bu yazımızda sizlere karantina döneminde konya oto kiralama ‘dan bahsedeceğiz.  Şu Anda Covid-19 nedeniyle tüm uçak seferleri, YHT (Yüksek ...

Makaleler / Haberler »